Spolupráca 

Spolupráca s firmou Betterware je celkom jednoduchá. Nič tým nemôžete stratiť, ale naopak neskôr by ste mohli ľutovať, že ste to aspoň neskúsili. Jedná sa o odporúčanie produktov na základe katalógu ľuďom vo Vašom okolí a hľadanie nových členov do teamu. Registrovaný zákazník nakupuje so zľavou 23% oproti katalógovým cenám. Stačí sa teda len u nás zaregistrovať a môžete začať.
 

 A čo získáte registráciou ? 

Nákupy so zľavou 23%

Kupujete výrobky so zľavou, bez ohľadu na veľkosť objednávky. Objednávať môžete ako často chcete. Ušetríte teda na bežných nákupoch značnú časť nákladov.

Zaujímavý zárobok - Práca na doma

S firmou Betterware môžete začať zarábať hneď! Máte dokonca dva spôsoby, môžete využiť oba súčasne a tým docielite najlepšieho výsledku.
 
 
1. predaj podľa katalogu dalším zákazníkom
Môžete si privyrobiť odporúčaním a predajom výrobkov medzi svojimi priateľmi, v rodine, medzi známymi, ... Váš zisk závisí len na Vás, koľkým ľuďom výrobky ponúknete. Nezáleží na veľkosti objednávky vždy máte 23% zľavu na nákup všetkých produktov (30% ZISK !!)
 
2. doporučovať spoluprácu dalším ľudom
Využite možnosti získavať od firmy provízie zo všetkých nákupov ľudí Vašej siete. Toto je založené na princípoch MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte teda predávať výrobky, aby ste zarábali. Len ponúkate ľuďom, aby kupovali pre svoju spotrebu lacnejšie a budovali sieť samospotrebiteľov alebo predajcov. Týmto spôsobom môžete vytvoriť tím ľudí, ktorí nakupujú menej alebo viac, ale zo všetkých týchto nákupov máte od 3% do 15% pasívny príjem podla množstva a objemu objednávok (  v prípade záujmu vysvetlíme ).


Zjednodušene:

Jedná sa o katalógový predaj, čiže na základe katalógu odporučíte (ponúknete) ľuďom vo vašom okolí a následné keď bude záujem, objednáte so zľavou a predáte za katalógovú cenu, rozdiel je váš okamžitý zárobok, na všetkom máte 30% zisk.

Ďalej môžete hľadať nových ľudí a budovať si svoj tím z ktorého predaja budete mat pasívny prijem podľa marketingového planú a to od 3-15% ( v prípade záujmu vysvetlíme).

 

Nikdy na prácu nebudete sami, vždy Vám budeme oporou.
 Práca na doma  , ktorá Vás navyše bude aj baviť.