NEZÁVÄZNÁ REGISTRÁCIA - POSTUP pre SR a ČR        

    

Ako číslo sponzora prosím uveďte:         CZ-58503         číslo musí byť vratane CZ-

 (zadanie     tohoto sponzora je dôležité pro zaslanie katalógov zdarma  ,  všetkých výhod a podpory) 

 

Hneď po registrácii Vám zašleme tlačené katalógy zdarma. Ak ste zabudli uviesť sponzora  CZ-58503,  prosím              kontaktujte              nás a vyriešime to.

             

· Sponzor:    CZ-58503  

· PSČ je v tvare s medzerou po troch číslach napr. 100 00

· Rodné číslo sa vypisuje bez lomítka

     V prípade akýchkolvek problémov mi prosím napíšte. Teším se na našu spoluprácu.

· Registrácia je nezáväzná. Kedy, za koľko a ako často budete objednávať produkty je len na Vás. Ak sa Vám nebude dariť a nebudete už chcieť spolupracovať, nie sú žiadne pokuty.

·    Registrácia    je zdarma, po nej vám posielame ďalšie informácie mailom(preto je dobré ho uviesť pri registrácii) a zdarma katalóg v tlačenej forme a tiež pri každej objednávke Vám bude pribalený od firmy  katalóg zdarma.

· Naša pomoc začína už pri registrácii, po nej Vám pošleme informácie, ako najlepšie pracovať a získať čo najviac výhod a byť úspěšný. Prejeme všetkým veľa úspechov...

REGISTRÁCIA = LACNEJŠÍ NÁKUP A ZÁROBOK

 

Október 2014 znamená ďalší veľký krok pre firmu Betterware, začína pôsobiť aj na Slovensku. Zaistite si tú najlepšiu pozíciu a buďte o krok pred konkurenciou. Zaregistrujte sa práve teraz a buďte pripravení! Môžete si vyberať výrobky napríklad len pre svoju potrebu alebo katalóg ukázať ďalej a hľadať svojích prvých zákazníkov a alebo si môžete začať tvoriť svoju vlastnú sieť zástupcov a budovať si tak pasívny príjem.

Pridajte sa k nám, k úspešnému československému tímu a poďme do toho spoločne !!! Uvedením čísla sponzora pri registrácii  CZ-58503 
si zaistíte tú najlepšiu podporu - zašleme Vám zdarma katalóg, všetky informácie a budete mať možnosť sa zúčastňovať na spoločných stretnutiach, kde budete môcť získavať ďalšie skúsenosti.

Teším sa na našu spoluprácu.